herb Nysy
CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - NYSA
CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - NYSA
100 lat RP

Aktualności


PRACA DLA KSIĘGOWEJ/KSIĘGOWEGO

30-01-2018

Centrum Integracji Społecznej w Nysie, ul. Poznańska 3, zatrudni na stanowisko pracy - głównego księgowego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie - www.cis.nysa.pl w zakładce "BIP" . Termin składania zamkniętych ofert do dnia 31.03.2018 r. do godz. 10:30 - pokój numer 3.

Serdecznie zapraszamy.


PRZYPOMINAMY NASZĄ OFERTĘ SPRZĄTANIA NAGROBKÓW

26-02-2018

lpusługa sprzątaniacena brutto
1
 • usunięcie starych kwiatów i zniczy
 • umycie nagrobka
 • uprzątnięcie terenu wokół nagrobka
nagrobek pojedynczy
30 zł
2
 • usunięcie starych kwiatów i zniczy
 • umycie nagrobka
 • uprzątnięcie terenu wokół nagrobka
nagrobek podwójny
40 zł
3
 • porządkowanie grobu po pogrzebie
 • usuwanie wypalonych zniczy
 • selekcja kwiatów i wiązanek
35 zł
4dokumentacja fotograficznagratis
5dojazd na cmentarz na terenie Nysygratis


SPOTKANIE SIECIUJĄCE

16-12-2017

W dniach 14-15 grudnia 2017 r. Centrum Integracji Społecznej w Nysie organizowało spotkanie sieciujące podmioty reintegracyjne w ramach projektu "Wsparcie dla opolskiego modelu promocji, upowszechniania oraz rozwoju sektora ekonomii społecznej". Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli z całego województwa mogąc im przedstawić podmioty reintegracyjne funkcjonujące na terenie miasta i gminy Nysa."


Stroiki na święta

29-11-2017

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a my serdecznie zapraszamy do współpracy i zamawiania naszych pięknych wyrobów rękodzielniczych.


Podmioty ekonomii społecznej

18-10-2017

Centrum Integracji Społecznej w Nysie wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Opolu organizuje spotkanie - termin 27 października 2017 roku godz. 11.00, którego tematyka dotyczyć będzie funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej. Swoją obecnością zaszczycą nas: Pan Marek Rymarz - zastępca Burmistrza Nysy oraz Pan Czesław Biłobran - Starosta Nysy. Zaproszenia skierowaliśmy również do radnych Nysy, wójtów, sołtysów oraz instytucji i osób, które mają wpływ na kształtowanie, rozwój oraz propagowanie ekonomii społecznej.


Stroiki na Święto Zmarłych

18-10-2017

Uczestnicy warsztatu rękodzielniczego przygotowują stroiki na Święto Zmarłych. Bardzo przykładają się do tego, aby stroiki zachwycały i różniły się od siebie zarówno kwiatem jak i kolorem. Różnorodność stroików pozwoli na to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Baza naszych stroików jest znacznie większa, a my prezentujemy jej część.

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień w siedzibie CIS oraz pod numerem tel. 77 506 50 50.


projekt EVEREST

05-10-2017

Nasi pracownicy CIS brali udział w pierwszym seminarium szkoleniowym, które odbyło się dnia 28 września 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w ramach projektu „EVEREST – program etycznego zarządzania podmiotami ekonomii społecznej.

Gra szkoleniowa w zakresie etycznego zarządzania podmiotami ekonomii społecznej, w której braliśmy udział, dała nam możliwość nabycia wiedzy oraz nowego doświadczenia. Z pewnością wykorzystamy to wszystko w naszym Centrum.


Wizyta studyjna

14-09-2017

W dniach 4-7 września 2017 r. miała miejsce wizyta studyjna, której celem było poznanie struktury i organizacji sytemu przedsiębiorczości społecznej wg wybranych kluczowych sfer rozwoju w Madrycie. Przedstawiciele władz miejskich oraz spółdzielni socjalnych w interesujący sposób przedstawiali specyfikę funkcjonowania tego sektora. Dla naszego Centrum doświadczenie to jest istotne, gdyż uczestnicy CIS mogą być potencjonalnymi założycielami spółdzielni socjalnej.


II Opolskie Targi Ekonomii Społecznej

12-09-2017

2 września 2017 r. (sobota) wzięliśmy udział w II Opolskich Targach Ekonomii Społecznej, które odbyły się w Głuchołazach. W targach wzięły udział organizacje społeczne, które na swoich stoiskach mogły zaprezentować swoją działalność - swoje wyroby, osiągnięcia i cele działalności. My także mieliśmy taką możliwość.


Wyjazd studyjny do kujawsko-pomorskiego

12-09-2017

„Centrum Integracji Społecznej w Nysie w dniach 22.08.2017 – 24.08.2017 r. uczestniczyło w wyjeździe studyjnym do województwa kujawsko-pomorskiego z zakresu ekonomii społecznej.

Pierwszym odwiedzonym przez nas miejscem była Fundacja Otwarta Przestrzeń "Światłownia" w Bydgoszczy - na początku funkcjonowała jako Spółdzielnia Socjalna, z biegiem czasu przekształciła się w Fundację. Tworzą ją osoby niepełnosprawne, pełne nowych pomysłów i nie bojące się nowych wyzwań. Jest to przykład lokalnego potencjału kulturowego - jedyna taka w mieście kawiarnia, w której można na żywo posłuchać muzyki rzadko słuchanej w mediach. Kolejnymi podmiotami ekonomii społecznej, które odwiedziliśmy były:

 • Gospodarstwo opiekuńcze Państwa Zofii i Mariana Kulczyków w Bysławiu. Jest to rolnictwo zaangażowane społecznie. Podopieczni miło spędzają czas na rękodzielnictwie, spacerach, czytaniu książek - po prostu czują się jak w domu.
 • Spółdzielnia Socjalna Koronowianka. To przykład usług społecznych dla poszczególnych grup wykluczonych społecznie i zagrożonych wykluczeniem. Dowiedzieliśmy się jak działa taka Spółdzielnia, jak powstawała, jakie świadczy usługi oraz jaką pomoc otrzymuje od gminy. Przy spotkaniu towarzyszył nam Zastępca Burmistrza Pan Bolesław Grygorewicz.

Wszelkie uzyskane informacje postaramy się wykorzystać w Naszym CIS.


Ekonomia społeczna w Wielkopolsce

04-08-2017

Podczas wizyty studyjnej w dniach 25.07.2017 r. – 27.07.2017 r., której celem było poznanie dobrych praktyk podmiotów ekonomii społecznej - odwiedziliśmy Wielkopolskę. W trakcie trwania wyjazdu zwiedziliśmy wiele miejsc związanych z ekonomią społeczną m.in. firmy i spółdzielnie socjalne, np.:

 • Gospodarstwo Agroturystyczne "Jędrusiowa Chata" w Kocieniu Wielkim. To doskonały przykład rolnictwa społecznego, a odbywają się tu między innymi zajęcia reedukacyjne, terapeutyczne, hipoterapeutyczne. We właścicielach widać pasję, która jest determinowana ciężką pracą. Zatrudnionych jest 5 osób, a gospodarstwo ma około 20 hektarów i 20 miejsc noclegowych oraz wyborną kuchnię.
 • Spółdzielnia Socjalna PAIDI w Pleszewie. Centrum zabawy i nauki - sala zabaw dla dzieci. Opieka nad dzieckiem, korepetycje, warsztaty i zajęcia. To przykład lokalnego potencjału kulturowego.


Seminarium dla przedsiębiorców

27-07-2017

I Seminarium pt. Oferta kierowana do przedsiębiorców przez nyskie instytucje, okazało się strzałem w dziesiątkę, pomimo sezonu wakacyjnego. To co nas cieszy, to fakt, iż sala konferencyjna CIS - pękała w szwach. Przedsiębiorcy i przyszli przedsiębiorcy dopisali. Było ponad 60 osób. Wszystkie instytucje prezentujące swoje propozycje współpracy przekazały wiele interesujących i ważnych informacji - z punktu widzenia rozwoju firm.

Centrum Integracji Społecznej w Nysie miało również okazję przedstawić się przedsiębiorcom z terenu Nysy i nie tylko.

Podczas Seminarium zaszczycili nas swoją obecnością: Zastępca Burmistrza Nysy - Pan Marek Rymarz oraz Starosta Nysy - Pan Czesław Biłobran. Obaj Panowie zachęcali do współpracy zgromadzonych przedsiębiorców. Za udział w I Seminarium wszystkim serdecznie dziękujemy!

TVP 3 zamieściło informację z I Seminarium zorganizowanego przez Centrum Integracji Społecznej i Urząd Pracy w Nysie.

tutaj > Zapraszamy do oglądania.


Oferta dla pracodawców

13-07-2017

Serdecznie zapraszamy pracodawców na spotkanie, które odbędzie się 21.07.2017r. o godzinie 11.00 w Centrum Integracji Społecznej w Nysie przy ul. Poznańska 3. W trakcie seminarium przedsiębiorcy będą mogli uzyskać "informacje w pigułce" na temat oferty współpracy kierowanej przez nyskie instytucje. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

Zapraszamy serdecznie.

oferta dla pracodawców

Sala szkoleniowa do wynajęcia

02-06-2017

Centrum Integracji Społecznej w Nysie z przyjemnością wynajmie - firmom i osobom zainteresowanym - salę szkoleniową do przeprowadzania spotkań.
Chętnych prosimy o kontakt z Panią Ewą Kociołek - podinspektor w CIS - tel. 77 506 50 50.

Zapraszamy. Cena konkurencyjna :)


Relacja z festynu „Majówka z CIS”

31-05-2017

Na scenie wystąpili artyści z różnych grup wiekowych – wszystkie występy były rewelacyjne - dziękujemy!
Nie zabrakło również występu jednego z Naszych uczestników.
Atrakcjom i zabawom nie było końca :)
Czas dzieciom umilała postać bajkowa - Myszka Miki.

Serdecznie wszystkim dziękujemy!

majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka majowka

Majówka z CIS

30-04-2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich na "Majówkę z CIS", która odbędzie się w dniu 12.05.2017 r. przy ul. Poznańskiej 3. Przygotowaliśmy też sami piękne zaproszenia dla naszych gości. Swoją obecność potwierdziły delegacje z zaprzyjaźnionych CIS z Kłodzka oraz Polanowic. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze. Chociaż w naszym Centrum - pomimo deszczu - atmosfera jest gorąca, gdyż organizacja "Majówki z CIS" podgrzewa atmosferę.


Prace Uczestników

2-04-2017

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Nysie rozpoczęli prace nad ozdobami świątecznymi.

Przedstawiamy ich rezultat oraz ZAPRASZAMY do zamawiania :)

stroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroikstroik

Zapraszamy do współpracy z CIS

1-12-2016

Zachęcamy do współpracy z Centrum Integracji Społecznej w Nysie. Przypominamy o atrakcyjnych ofertach cenowych dotyczących usług zarówno budowlanych jak i porządkowych. Cenniki dostępne w zakładce "cenniki" lub w siedzibie Centrum przy ul. Poznańskiej 3

Zapraszamy!!


Koordynator projektu

1-12-2016

Informujemy, że od dziś dalsze prowadzenie projektu Centrum pn. "CIS w Nysie - nowe miejsce reintegracji społecznej i zawodowej" przejmuje nowy Koordynator – Szymon Artwik. Siedziba biura oraz dane kontaktowe personelu projektu pozostają niezmienne.


Wieńce pogrzebowe

4-11-2016

Centrum Integracji Społecznej w Nysie rozszerza swoje usługi florystyczne o wykonywanie wieńców pogrzebowych. Wieńce są wykonywane na żywym świerku zarówno z żywych kwiatów jak i z kwiatów sztucznych - według życzeń klienta.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania wieńców pogrzebowych :

77 506 50 50

77 506 50 53

sekretariat@cis.nysa.pl


Konferencja naukowa

13-10-2016

"Narkotyki i dopalacze. Rozpoznawanie-podstawy pomocy medycznej. Delegacje profilaktyczne" - tak brzmiał tytuł konferencji naukowej, w której pracownicy CIS-u 12.10.2016 wzięli udział.

Konferencja odbyła się w sali widowiskowej Nyskiego Domu Kultury. Konferencja poprowadzili wybitni specjaliści w dziedzinie uzależnień - prof. Mariusz Jędrzejko, mgr Leszek Roszczenko oraz mgr Maciej Szczodrowski.

http://radio.opole.pl/100,173829,narkotyki-i-dopalacze-konferencja-w-nysie-fotdor


Nowy WARSZTAT RĘKODZIELNICZY

7-10-2016

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż Centrum Integracji Społecznej w Nysie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych uczestników CIS dnia 19.09.2016 utworzył nowy warsztat - RĘKODZIELNICZY - do uczestnictwa w którym serdecznie zapraszamy osoby chcące nauczyć się sztuki florystycznej pod okiem wykwalifikowanego instruktora reintegracji zawodowej z wieloletnim stażem. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie się do siedziby Centrum do pokoju nr. 4, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 77 506 50 53.


Nowy projekt

1-08-2016

1 sierpnia 2016 roku ruszył nowy projekt Centrum "CIS w Nysie - nowe miejsce reintegracji społecznej i zawodowej" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Koordynatorem projektu jest Pani Kamila Kamińska.

W projekcie uczestniczy 10 osób w tym 4 kobiety i 6 mężczyzn. Program kończy swoją realizację 31 lipca 2017 roku.O nas

Centrum Integracji Społecznej w Nysie zostało powołane przez Radę Miejską w Nysie w 2015 roku, a Wojewoda Opolski dnia 6 maja 2015 roku nadał status Centrum na okres 5 lat. Centrum Integracji Społecznej w Nysie rozpoczęło swoją działalność w styczniu 2016 roku, natomiast podstawę prawną jego działania stanowi ustawa z dnia 13 czerwca 2003 roku o zatrudnieniu socjalnym.

Podstawowym celem funkcjonowania CIS-u jest odbudowanie i podtrzymywanie u osób mających problemy na płaszczyźnie społecznej i zawodowej, zdolności do samodzielnego i efektywnego pełnienia ról społecznych oraz samodzielnego poruszania się po rynku pracy, prowadzącego do zatrudnienia w różnych formach: u pracodawcy, samozatrudnienia - pracy na własny rachunek lub w spółdzielni socjalnej.

Działania Centrum Integracji Społecznej skierowane są do osób, które ze względu na swoją sytuację życiową nie są w stanie własnym staraniem zaspokoić swoich podstawowych potrzeb życiowych i znajdują się w sytuacji powodującej ubóstwo i uniemożliwiającej lub ograniczającej uczestnictwo w życiu zawodowym, społecznym i rodzinnym.

Do głównych celów programu Centrum Integracji Społecznej w Nysie należą:

 • Usamodzielnienie osób mających problemy w funkcjonowaniu społecznym i zawodowym,
 • Wyprowadzenie w/w osób poza system pomocy społecznej,
 • Wsparcie uczestników w samodzielnym powrocie na rynek pracy,
 • Nauka planowania życia i zaspokajania potrzeb własnym staraniem, zwłaszcza przez możliwość osiągnięcia własnych dochodów przez zatrudnienie lub działalność gospodarczą,
 • Uczenie umiejętności racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami pieniężnym

Projekty

Centrum Integracji Społecznej w Nysie od 1 sierpnia 2016 roku realizuje projekt „CIS w Nysie – nowe miejsca reintegracji społecznej i zawodowej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Objętych wsparciem zostało 10 uczestników (4K, 6M), którzy w nyskim Centrum odbywają pracę w ramach dwóch warsztatów: remontowo-budowlanym z elementami brukarskimi oraz porządkowym z elementami pielęgnacji terenów zielonych.

Reintegracja społeczna i zawodowa odbywa się w projekcie poprzez wykonywanie prac w warsztatach, wsparcie psychologa i pracowników projektu: pracownika socjalnego, instruktorów warsztatów, doradcę zawodowego. Wszystkie prowadzone działania przyczynić mają się do zwiększenia szans i konkurencyjności uczestników projektu na rynku pracy oraz umożliwić im realny powrót na niego. Dodatkowo w ramach reintegracji społecznej oferujemy zajęcia integracyjne: kino, teatr, basen, itp.

Każdy z uczestników przejdzie też szkolenie z zakresu przedsiębiorczości dotyczące zakładania i funkcjonowania działalności gospodarczej i podmiotów ekonomi społecznej.

Realizacja projektu potrwa do 31 lipca 2017 roku.

Preferencyjne warunki dla pracodawców zatrudniających uczestników CIS

Przedstawiamy możliwość przyjęcia pracownika na zasadach zatrudnienia wspieranego, które określa Ustawa o zatrudnieniu socjalnym. Zatrudnienie wspierane może być realizowane w formie skierowania do pracy na zasadach określonych w Ustawie, tj. po minimum 6 miesiącach uczestnictwa w CIS. Po tym okresie Powiatowy Urząd Pracy może skierować Uczestnika na wniosek kierownika Centrum, pracownika socjalnego i uczestnika do pracy u wskazanego we wniosku pracodawcy. Na podstawie umowy zawartej pomiędzy Powiatowym Urzędem Pracy a pracodawcą, ten zobowiązuje się do zatrudnienia skierowanego uczestnika przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy, a Urząd do refundacji części wypłaconego wynagrodzenia przez okres pierwszych 12 miesięcy, w wysokości nieprzekraczającej:

 1. 100% zasiłku dla bezrobotnych wraz ze składką na ubezpieczenia społeczne, w pierwszych 3 miesiącach;
 2. 80% zasiłku dla bezrobotnych wraz ze składką na ubezpieczenia społeczne, w 3 kolejnych miesiącach;
 3. 60% zasiłku dla bezrobotnych wraz ze składką na ubezpieczenia społeczne, w następnych 6 miesiącach;

Symulacja kosztów zatrudnienia w ramach zatrudnienia wspieranego w roku 2017 dla pracownika otrzymującego wynagrodzenie na poziomie najniższej płacy krajowej (2000 brutto/miesiąc/pełen etat):

Całkowite koszty utrzymania pracownika (wraz z kosztami składek pracodawcy) = 2412,20 zł brutto
Czas trwania zatrudnienia wspieranegoKoszt pracodawcyRefundacja*
1. miesiąc1581,10 zł831,10 zł
2. miesiąc1581,10 zł831,10 zł
3. miesiąc1581,10 zł831,10 zł
4. miesiąc1747,20 zł664,90 zł
5. miesiąc1747,20 zł664,90 zł
6. miesiąc1747,20 zł664,90 zł
7. miesiąc1913,50 zł498,70 zł
8. miesiąc1913,50 zł498,70 zł
9. miesiąc1913,50 zł498,70 zł
10. miesiąc1913,50 zł498,70 zł
11. miesiąc1913,50 zł498,70 zł
12. miesiąc1913,50 zł498,70 zł

W związku powyższym, kolejnym krokiem ze strony potencjalnego pracodawcy jest wystąpienie z pisemnym wnioskiem do CIS o skierowanie uczestnika do pracy u niego na zasadach zatrudnienia wspieranego.

* Refundacja części wypłaconego wynagrodzenia jest udzielane jako pomoc de minimis zgodnie z rozporządzeniem Komisji (WE) nr 1998/2006 z dnia 15 grudnia 2006 r. w sprawie stosowania art. 87 i 88 Traktatu do pomocy de minimis (Dz. Urz. UE L 379 z 28.12.20016, str. 5)

Warsztat remontowo-budowlany

Warsztat rękodzielniczy

Warsztat porządkowy i pielęgnacji terenów zielonych

Cenniki

1. Cennik usług remontowo-budowlanych

Lp.Nazwa usługiCena netto
1.Malowanie okien – okna skrzynkowe55,80 zł/m2
2.Malowanie okien – okna zespolone38,00 zł/m2
3.Malowanie drzwi bez materiału20,00 zł/m2
4.Opalanie starej powłoki malarskiej na drewnianych powierzchniach18,00 zł/m2
5.Malowanie balustrad lub poręczy balkonowych (bez materiału)24,00 zł/m2
6.Malowanie rur wod.-kan. Lub c.o. na biało śr. do 50mm (bez materiału)3,80 zł/mb
7.Malowanie grzejników na biało do wysokości 60 cm (bez materiału)3,00 zł/ żeberko
8.Malowanie grzejników rurowych8,00 zł/mb
9.Lakierowanie (farby olejne)12,00 zł/m2
10.Malowanie ławki (bez materiału)20,00 zł/szt
11.Jednokrotne malowanie farbą olejną siatek - ciągnionej i plecionej z ramkami stalowymi15,00 zł/m2
12.Zrywanie starych tapet1,80 zł/m2
13.Mycie sufitów i ścian z zeskrobaniem starej farby i gruntowaniem4,00 zł/m2
14.Zrywanie starych wykładzin3,00 zł/m2
15.Zrywanie płytek PCV3,00 ZŁ/m2
16.Ściąganie starego parkietu4,00 zł/m2
17.Skuwanie tynku5,00 zł/ m2
18.Skucie płytek ceramicznych6,00 zł/m2
19.Demontaż starej instalacji hydraulicznej z odkuciem w ścianach11,00 zł/mb
20.Demontaż starych punktów hydraulicznych (wanna, umywalka itp.)48,00 zł/szt.
21.Malowanie środkiem gruntującym1,00 zł/m2
22.Malowanie (dwukrotne) farbami emulsyjnymi bez materiału6,00 zł/m2
23.Wykonanie sufitu podwieszanego na stelażu30,00 zł/m2
24.Wykonanie ścianki działowej z płyt g-k wraz z wyciszeniem wełną mineralną32,00 zł/m2
25.Położenie gładzi gipsowej (dwie warstwy) bez materiału8,50 zł/m2
26.Tynkowanie tradycyjne cementowo-wapienne (bez materiału)9,00 zł/m2
27.Uzupełnienie tynków (wapno-cement)10,20 zł/m2
28.Montaż paneli podłogowych12,00 zł/m2
29.Ościeżnica (demontaż-montaż)70,00 zł/szt

Cenniki

2. Cennik usług sprzątania

Lp.Nazwa usługiCena netto
1.Mycie lamperiiod 0,60 zł/m2
2.Zamiatanieod 0,50 zł/m2
3.Mycie poręczyod 0,50 zł/m2
4.Mycie okna pojedynczegood 3,00 zł/m2
5.Mycie okna podwójnegood 3,00 zł/m2
6.Mycie okien podwójnie skręcanych (stare okna)od 5,90 zł/m2
7.Mycie podłóg i schodówod 1,10 zł/m2
8.Mycie drzwi wejściowych (pojedyncze)od 1,00 zł/m2
9.Kompleksowe sprzątanie (zamiatanie, mycie podłogi, mycie lamperii, mycie poręczy)1,65 – 5,50 zł/m2

Cenniki

3. Cennik usług pielęgnacji zieleni

Lp.Nazwa usługiCena netto
1.Koszenie trawników0,15 zł/m2
2.Ścinanie i formowanie żywopłotów do 100m1,50 zł/mb
3.Ścinanie i formowanie żywopłotów do 200m3,00 zł/mb
4.Pielenie roślin i rabat0,25 zł/m2
5.Zrywanie warstw darni2,00 zł/m2
6.Równanie terenu0,60 zł/m2
7.Koszenie kosą wysokiej trawy0,23 zł/m2
8.Grabienie liści i trawników0,15 zł/m2
9.Praca piłą łańcuchową35,00 zł/h

Cenniki

4. Usług porządkowania grobów

lpusługa sprzątaniacena brutto
1
 • usunięcie starych kwiatów i zniczy
 • umycie nagrobka
 • uprzątnięcie terenu wokół nagrobka
nagrobek pojedynczy
30 zł
2
 • usunięcie starych kwiatów i zniczy
 • umycie nagrobka
 • uprzątnięcie terenu wokół nagrobka
nagrobek podwójny
40 zł
3
 • porządkowanie grobu po pogrzebie
 • usuwanie wypalonych zniczy
 • selekcja kwiatów i wiązanek
35 zł
4dokumentacja fotograficznagratis
5dojazd na cmentarz na terenie Nysygratis

Cenniki

5. Sprzedaży stroików okolicznościowychCentrum Integracji Społecznej w Nysie oferuje wykonanie stroików okolicznościowych np. :
 • Święto Zmarłych
 • ozdób Świątecznych – Boże Narodzenie, Wielkanoc
 • dekoracje sal
 • dekoracje samochodów na przyjęcia weselne
 • dekoracje do domów i mieszkań

Stroiki wykonujemy na indywidualne zamówienia klientów według własnego pomysłu, można jednak wybrać wzór stroików z propozycji które zostały wykonane przez Centrum.

cena od 25,- zł

Tel: 77 506 50 50, 77 506 50 52

sekretariat@cis.nysa.pl

Referencje

Partnerzy

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych wspópracujących oraz powiązanych z nami instytucji:


CIS w mediach (radio, TV)

Informacje o naszej działalności pojawiły się już w radiu Opole oraz w telewizji regionalnej ...

Cel działania CIS (radio Opole)
Nasze warsztaty i uczestnicy
CIS o majówce 2017
Dzieci o majówce 2017

Kontakt

Centrum Integracji Społecznej w Nysie
ul. Poznańska 3
48-300 Nysa


Czynne:
od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00 – 15:00

E-mail:
sekretariat@cis.nysa.pl

Telefon kontaktowy:
sekretariat 77 506 50 50

Centrum Integracji Społecznej w Nysie jest realizatorem projektu:
"CIS w Nysie - nowe miejsca reintegracji społecznej i zawodowej"
współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020

Centrum Integracji Społecznej w Nysie

48-300 Nysa, Poznańska 3
tel. 77 506 50 50
sekretariat@cis.nysa.pl